Association Meeting Dates: July - December 2018

<< February - July 2018

Association Organiser July August Sept Oct Nov Dec
ALBURY John Pratt            
ARDLETHAN John Pratt            
ARMIDALE Susan Armstead            
BALRANALD-TOOLEYBUC Brett Bertalli            
BANGALOW-BYRON BAY Marty Wheatley   2 Aug 6 Sep 25 Oct 22 Nov  
BARHAM Brett Bertalli            
BARRABA Susan Armstead            
BARRIER Brett Bertalli            
BATEMANS BAY Waine Donovan            
BATHURST Kelly Anderson            
BEGA Waine Donovan            
BELLINGER RIVER Ian Watson - 22 Aug 26 Sep - 14 Nov 12 Dec
BINGARA Susan Armstead            
BLACKTOWN Michael de Wall            
BLAYNEY Kelly Anderson            
BLUE MOUNTAINS Michael de Wall            
BOMBALA Waine Donovan            
BONALBO Marty Wheatley   14 Aug 18 Sep   6 Nov  4 Dec
BOOROWA Waine Donovan            
BOURKE Duncan McDonald            
BRAIDWOOD Waine Donovan            
BREWARRINA Duncan McDonald            
BULAHDELAH Fionie Stavert   29 Aug     21 Nov  
CAMDEN HAVEN Ian Watson 30 Jul 27 Aug - - 19 Nov 17 Dec
CAMDEN-CAMPBELLTOWN Henry Rajendra            
CANOWINDRA Kelly Anderson            
CANTERBURY-BANKSTOWN Julie Moon            
CASINO Marty Wheatley 30 Jul   3 Sep 22 Oct 19 Nov  
CESSNOCK Jack Galvin Waight            
COBAR Brett Bertalli            
COFFS HARBOUR Ian Watson - 20 Aug 24 Sep - 12 Nov 10 Dec
COLEAMBALLY Brett Bertalli            
CONDOBOLIN Duncan McDonald            
COOLAMON John Pratt            
COONABARABRAN-BARADINE Duncan McDonald            
COONAMBLE Duncan McDonald            
COOTAMUNDRA Waine Donovan            
COROWA John Pratt            
CORRECTIVE SERVICES Terry Keeley            
COWRA Kelly Anderson            
CROOKWELL Waine Donovan            
CULCAIRN John Pratt            
DENILIQUIN Brett Bertalli            
DORRIGO Ian Watson - - 27 Sep - - 13 Dec
DUBBO Duncan McDonald            
DUNEDOO-COOLAH Kelly Anderson            
DUNGOG Jack Galvin Waight            
EASTERN SUBURBS Leeanda Smith            
EDEN-PAMBULA Waine Donovan            
ETTALONG-WOY WOY Debbie Westacott   15 Aug 19 Sep   7 Nov 5 Dec
FAIRFIELD Amber Flohm            
FINLEY Brett Bertalli            
FORBES Duncan McDonald            
GILGANDRA Duncan McDonald            
GLEN INNES Susan Armstead            
GLOUCESTER Fionie Stavert   20 Aug     12 Nov  
GOBONDERY Duncan McDonald            
GOSFORD Debbie Westacott   14 Aug 18 Sep   6 Nov 4 Dec
GOULBURN Waine Donovan            
GRAFTON Ian Watson - 1 Aug
29 Aug
- - 21 Nov 19 Dec
GRENFELL Kelly Anderson            
GRIFFITH Brett Bertalli            
GULGONG Kelly Anderson            
GUNDAGAI Waine Donovan            
GUNNEDAH Susan Armstead            
GUYRA Susan Armstead            
HARDEN-MURRUMBURRAH Waine Donovan            
HASTINGS RIVER Ian Watson - - 19 Sep - - 5 Dec
HAWKESBURY Michael de Wall            
HAY Brett Bertalli            
HILLSTON Brett Bertalli            
HORNSBY Theo Bougatsas            
ILLAWARRA John Black            
INNER CITY Kate Ambrose            
INNER WEST Kate Ambrose            
INVERELL Susan Armstead            
JUNEE John Pratt            
KANDOS-RYLSTONE Kelly Anderson            
KURRI KURRI Jack Galvin Waight            
KYOGLE Marty Wheatley   1 Aug 5 Sep 24 Oct 21 Nov  
LAKE CARGELLIGO Brett Bertalli            
LAKE MACQUARIE Fionie Stavert   14 Aug 18 Sep   6 Nov 4 Dec
LAKE WALLIS Fionie Stavert   22 Aug     14 Nov  
LEETON-YANCO John Pratt            
LISMORE Marty Wheatley 26 Jul 23 Aug     15 Nov 13 Dec
LITHGOW Kelly Anderson            
LIVERPOOL Jason Gerke            
LOCKHART John Pratt            
LOWER BLUE MOUNTAINS Michael de Wall            
LWR CLARENCE Marty Wheatley   21 Aug 25 Sep   13 Nov 11 Dec
LWR RICHMOND Marty Wheatley   15 Aug 19 Sep   7 Nov 5 Dec
MACINTYRE Susan Armstead            
MACLEAY RIVER Ian Watson - 14 Aug 18 Sep - 6 Nov 4 Dec
MAITLAND Jack Galvin Waight            
MANILLA Susan Armstead            
MANLY-WARRINGAH David Ferguson            
MANNING RIVER Fionie Stavert   21 Aug     13 Nov  
MERRIWA Jack Galvin Waight            
MID RICHMOND Marty Wheatley   8 Aug 12 Sep 31 Oct 28 Nov  
MIDDLE HARBOUR David Ferguson            
MILTON-ULLADULLA Waine Donovan            
MOLONG Kelly Anderson            
MONARO Waine Donovan            
MOREE Susan Armstead            
MORISSET Mel Smith   20 Aug 24 Sep   12 Nov 10 Dec
MORUYA Waine Donovan            
MUDGEE Kelly Anderson            
MULLUMBIMBY Marty Wheatley   6 Aug 10 Sep 29 Oct 26 Nov  
MUNGINDI Susan Armstead            
MURWILLUMBAH Marty Wheatley   20 Aug 24 Sep 12 Nov 10 Dec  
MUSWELLBROOK Jack Galvin Waight            
NAMBUCCA Ian Watson - 6 Aug 10 Sep 29 Oct 26 Nov -
NAROOMA Waine Donovan            
NARRABRI-WEE WAA Susan Armstead            
NARRANDERA John Pratt            
NARROMINE-TRANGIE Duncan McDonald            
NEPEAN Michael de Wall            
NEWCASTLE Jack Galvin Waight            
NYNGAN Duncan McDonald            
OBERON Kelly Anderson            
OCAA David Ferguson            
ORANGE Kelly Anderson            
PARKES Duncan McDonald            
PARRAMATTA Jason Gerke            
PEAK HILL Duncan McDonald            
PICTON Claudia Vera            
PORT MACQUARIE Ian Watson 26 Jul 16 Aug 20 Sep - 8 Nov 6 Dec
PORT STEPHENS Fionie Stavert   30 Aug 19 Sep   22 Nov  
PORTLAND Kelly Anderson            
QUEANBEYAN Waine Donovan            
QUIRINDI Susan Armstead            
RAYMOND TERRAC Fionie Stavert   16 Aug 20 Sep   8 Nov 6 Dec
RETIRED TEACHERS N/A            
RYDE-MACQUARIE Theo Bougatsas            
SCONE-ABERDEEN Jack Galvin Waight            
SHOALHAVEN John Black            
SINGLETON Jack Galvin Waight            
SOUTH ILLAWARRA John Black            
SOUTHERN HIGHLANDS John Black            
ST. GEORGE Leeanda Smith            
ST. MARYS-MT DRUITT Henry Rajendra            
SUTHERLAND Claudia Vera            
TAFE Maxine Sharkey            
TAMWORTH Susan Armstead            
TEMORA John Pratt            
TENTERFIELD Marty Wheatley   22 Aug 26 Sep   14 Nov 12 Dec
THE HILLS Theo Bougatsas            
TUMBARUMBA John Pratt            
TUMUT John Pratt            
TWEED Marty Wheatley   16 Aug 20 Sep   8 Nov 6 Dec
URALLA Susan Armstead            
WAGGA WAGGA John Pratt            
WALCHA Susan Armstead            
WALGETT Duncan McDonald            
WARIALDA Susan Armstead            
WARREN Duncan McDonald            
WELLINGTON Duncan McDonald            
WENTWORTH Brett Bertalli            
WEST WYALONG John Pratt            
WILCANNIA Brett Bertalli            
WINGHAM Fionie Stavert   23 Aug     15 Nov  
WOODENBONG Marty Wheatley   13 Aug 17 Sep   5 Nov 3 Dec
WYONG Debbie Westacott   16 Aug 20 Sep   8 Nov 6 Dec
YASS Waine Donovan            
YOUNG Kelly Anderson            
Share this